1. Космолот
 2. Зал автоматів
 3. Rock Climber
Емулятор Скелелаз в Космолот

Ігровий апарат Rock Climber

Скелелазіння вважається екстремальним видом спорту, який має безліч шанувальників по всьому світу. Те, що в деяких людей починалося як хобі, сьогодні перетворилося на великий спорт. Ігровий автомат Rock Climber від компанії Igrosoft зумів відкрити нові обрії для гемблерів. Незвичайний сюжет, простота ігрового процесу та оригінальний бонусний раунд зробили відео-слот популярним у величезної кількості гравців.

Основні характеристики відео-слоту

Ігровий автомат Скелелаз дозволяє геймерам досліджувати гострі відчуття та небезпеки походів по крутих скелястих та крижаних горах у суворих умовах. Його основні характеристики такі:

 • Тип - відео-слот;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість ліній виплат – 9;
 • Джекпот - статичний;
 • Макс. множник - x5000;
 • Дикий символ – є;
 • Скаттер символ – ні;
 • Бонусний символ – є;
 • Бонусні ігри – бонус «Pick-em»;
 • Безкоштовні обертання – ні;
 • Ризик-гра – є;
 • Автогра - є;
 • Волатильність – низька;
 • Теоретичний відсоток повернення гравцю (RTP) – 96,2%.

Щоб упіймати удачу та отримати задоволення від гри, гемблеру необхідно ознайомитися з усіма нюансами. Для ознайомлення новачків з ігровим інтерфейсом в ігрові автомати Скелелаз пропонується грати безкоштовно без реєстрації на віртуальні кредити.

Як грати в слот

Для успішної гри користувач повинен розумітися на панелі керування. Вона представлена ​​у вигляді кількох клавіш, тому працювати з нею дуже просто. Спочатку бажано вивчити розділ «Довідка».

Після цього можна зробити ставку за допомогою кнопок «Ставка» та «Макс. Ставка». Також можна змінити кількість активних ліній від 1 до 9. Для цього використовуйте клавіші «1 Лінія» — «9 Ліній». Не бійтеся змінювати будь-які ігрові показники.

Запуск гри в ручному режимі здійснюється кнопкою «Старт», а в автоматичному – кнопкою «Автогра».

Символи та виплати онлайн-апарату

Так як дія відбувається десь у горах, то на котушках слота Rock Climber є різні значки, що стосуються теми, включаючи прапори, кирки, альпіністські черевики, шапки, рюкзаки, мотузки, куртки та намети. Сніжинка є символом джекпоту з виплатою до x5000 ставок. Дикий символ (прапор) здатний як самостійно вибудовувати призові комбінації, так і замінювати в ланцюжках інші значки (крім сніжинки та мотузки).

Виграшні комбінації можуть формуватися з 3-5 однотипних значків від крайніх барабанів в обидві сторони.

Бонусна гра

Коли на барабанах онлайн-апарата Скелелаз одночасно випаде три і більше Bonus Symbol (мотузка), активується бонусна гра другого екрану. На початку цієї пригоди у геймера буде 5 мотузок. Після кожного поверху, яким він піднімається, кількість мотузок зменшуватиметься на 1. Чим вище гравець підніметься, тим більше грошей він заробить. Якщо гравець забереться на вершину гори, він отримає суперприз. Але майте на увазі, що зустріч із печерним монстром завершить призовий тур.

Гра з ризиком

Як і в інших онлайн іграх цього виробника, тут ви знайдете ризик гри. У цьому раунді можна взяти участь після створення будь-якої виграшної комбінації. Перед користувачем на столі буде 5 карток, одна з яких вже відкрита. Ваша мета - вибрати карту, яка буде старша за карту дилера. У разі успіху можна забрати подвоєний приз або продовжити Risk Game. Користувач повинен бути дуже уважним і обережним, оскільки помилка призведе до втрати всього виграшу за раунд.

Запускайте ігровий автомат Rock Climber - в нього можна грати безкоштовно або реальні кошти.

Схожа гра Lucky Ladys Charm