1. Космолот
 2. Зал автоматів
 3. Lucky Haunter
Lucky Haunter ігровий автомат

Ігровий автомат Lucky Haunter

Багато відео-слотів компанії Igrosoft було створено на початку ери онлайн-азартних ігор. Можливо, саме з цієї причини ігровий автомат Lucky Hunter є дещо спрощеним і застарілим, щодо пізніших пропозицій. Але прості анімації та грубі обриси роблять гру чарівною, надаючи їй вигляду ретро-апарата. Тема гри — пивна, де завжди галасливо, весело та багато людей, з якими можна спілкуватися у неформальній обстановці.

Основні характеристики відео-слоту

В ігрові автомати Пробки грати безкоштовно без реєстрації можуть всі охочі ознайомитися з його параметрами та можливостями.

Основні характеристики ігрового автомата:

 • Тип - відео-слот;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість ліній виплат – 9;
 • Джекпот - статичний;
 • Макс. множник - x5000;
 • Дикий символ – є;
 • Скаттер символ – ні;
 • Бонусний символ – є;
 • Бонусні ігри – бонус «Pick-em»;
 • Безкоштовні обертання – ні;
 • Ризик-гра – є;
 • Автогра - є;
 • Волатильність – низька;
 • Теоретичний відсоток повернення гравцеві (RTP) – 96,0%.

З ігровим автоматом Lucky Haunter ви проведете час у відмінному настрої та отримаєте величезне задоволення від гемлінгу.

Як грати в слот

Слот розроблений дуже добре, зберігає м'який та невигадливий мальований стиль. Інтерфейс простий у використанні, а таблиця виплат (кнопка «Довідка») висвітлює всю необхідну інформацію у кількох слайдах. Візуальні ефекти виглядають чистими та чіткими, незважаючи на вік гри.

Ці нюанси роблять емулятор дуже привабливим для потенційних гравців. З огляду на репутацію Igrosoft щодо створення апаратів із величезними Джекпотами, цей виглядає ще одним переможцем.

Правила гри неймовірно прості, тому знадобиться трохи часу для їхнього освоєння. У звичайних спинах можна вибрати 1, 3, 5, 7 або 9 ліній виплат (клавіші "1 Лінія" - "9 Ліній") та ставку на кожну від 1 до 90 монет (кнопка "Ставка" або "Макс. Ставка"). Гра може вестись як у ручному режимі (кнопка «Старт»), так і в автоматичному (кнопка «Автогра»).

Спецсимволи та правила нарахування виплат

Коли ви почнете грати безкоштовно в гамінатор без реєстрації Пробки, то дізнаєтеся, що три або більше однакових символів на активній лінії виплат призводять до виграшу відповідно до таблиці оплати. При цьому один із знаків повинен бути розташований на першому або п'ятому барабані.

Усі символи мають різні множники. Традиційно найприбутковішим є логотип гри. П'ять таких значків множать ставку в 5000 разів! Золота Підкова - Wild Symbol. Незважаючи на перевернуту підкову, це справді символ удачі. Дикий має пристойні коефіцієнти і може замінювати решту значків (крім бонусного знака та логотипу гри). Три або більше кришки пивних пляшок запускають бонусну гру.

Дворівнева бонусна гра

Бонусна гра відбувається на спеціальному екрані. На першому етапі ви побачите п'ять пляшкових пробок. Вибираючи їх одну за одною, ви множите виграш за спеціальним індексом. Гра закінчується, коли відкривається кришка з написом "Вихід". Раніше здобуті перемоги зберігаються.

У разі успішного відкриття всіх Кришок, гравець переходить у супер-бонусну гру. Перед вами дві страви із кришками. На одному з них лежить смачна смажена курка. Вдалий вибір значно збільшить виграш, є лише одна спроба! У будь-якому випадку, коли бонус-раунд закінчується, вся сума перемоги йде на ваш рахунок.

Запускайте ігровий автомат Пробки, тестуйте, набирайтеся досвіду та вражень – онлайн казино пропонує безліч можливостей!

Подібний апарат Fairytale Legends Red Riding Hood